Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse, läs mer här. Om du fortsätter innebär det att du accepterar att cookies används.

BRUX ÄR ETT FASTIGHETSBOLAG som även säljer NÄRLIGGANDE TJÄNSTER och har cirka 50 medarbetare.


Kontakt

Brux AB

Box 70
891 22 Örnsköldsvik
Telefon växel: 0660-750 00
info@brux.se

Digital telefonkatalog



För mer information om våra tjänster kontakta respektive kontaktperson.

Kontaktpersoner

Brux AB

Leif Johnson, VD
Tel: 070-314 12 60
leif.johnson@brux.se

Fastigheter

Leif Johnson
Tel: 070-314 12 60
leif.johnson@brux.se

Jeanette Nyberg
Tel: 0660-751 72
jeanette.nyberg@brux.se

Fastighetsservice

Anders Johnson
Tel: 072-525 64 82
anders.johnson@brux.se

Byggservice

Mats Lindeberg
Tel: 070-212 33 31
mats.lindeberg@brux.se

Robert Frestadius
Tel: 070-582 57 60

Lokalvård

Åsa Niederbach
Tel: 070-207 48 88
asa.niederbach@brux.se

RESTAURANG/ KONFERENS/ EVENT

Åsa Niederbach
Tel: 070-207 48 88
asa.niederbach@brux.se

Kontorsservice

Sören Ohlsson
Tel: 070-625 0124
soren.ohlsson@brux.se

Postservice

Mona Jonsson
Tel: 070-302 90 91
post@brux.se

Arkiv

Leif Olsson
Tel: 070-524 52 77
leif.olsson@brux.se

Växel

Ingela Holmgren
Tel: 070-252 78 67
ingela.holmgren@brux.se

ADMINISTRATION

Anna-Lena Andersson
Tel: 070-566 34 71
anna-lena.andersson@brux.se

Adress

Brux AB
Box 70
891 22 Örnsköldsvik

Besöksadress:
Tjänstemannagatan 3
892 50 Domsjö

Kontakt

Tel: 0660-750 00
info@brux.se

Restaurang / Konferens

Bruksgatan 7

892 50 Domsjö
Tel: 0660-752 20

Följ oss

Följ Brux evenemang på Facebook