Vi använder kakor/cookies för att ge dig den bästa upplevelsen på vår hemsida. Du kan läsa mer om vilka kakor vi använder i vår Integritetspolicy

BRUX ÄR ETT FASTIGHETSBOLAG i Domsjö som hyr ut både kontor och lägenheter.


Kontakt

Brux AB

Box 70
891 22 Örnsköldsvik

info@brux.se

Digital telefonkatalog



För mer information om våra tjänster kontakta respektive kontaktperson.

Kontaktpersoner

Brux AB

Leif Johnson, VD,
Tel: 070-314 12 60
leif.johnson@brux.se

Fastigheter

Leif Johnson Uthyrning kommersiella lokaler m m
Tel: 070-314 12 60
leif.johnson@brux.se

Jeanette Nyberg lägenhetsuthyrning och administration
Tel: 070-644 84 02
jeanette.nyberg@brux.se

Fastighetsservice

Anders Johnson
Tel: 072-525 64 82
anders.johnson@brux.se

Robert Frestadius
Tel: 070-582 57 60

Morgan Sandström
Tel: 070-595 01 24

Postservice

Mona Jonsson
Tel: 070-302 90 91
post@brux.se

ADMINISTRATION

Anna-Lena Andersson
Tel: 070-566 34 71
anna-lena.andersson@brux.se

Gunnar Nilsson
Tel: 070-524 53 23

gunnar.nilsson@brux.se

Ingela Holmgren
Tel: 070-252 78 67
ingela.holmgren@brux.se

 

Integritetspolicy

Postadress

Brux AB
Box 70
891 22 Örnsköldsvik

Besöksadress

Tjänstemannagatan 3
892 50 Domsjö

Kontakt

Tel: 0660-750 00
info@brux.se

Integritetspolicy